Хто тепер керуватиме Виноградівщиною

Опубліковано:

 На Виноградівщині голова ОДА Василь Губаль та голова облради Володимир Чубірко представили нового керівника району. Ним згідно розпорядження Президента стала депутат облради Юдіта Петеї. На представленні були присутніми голова райради Олег Любімов, депутатський корпус району, міський та сільські голови. Представляючи Юдіту Петеї Василь Губаль зазначив, що вона людина відповідальна, і знає ціну відповідальності. “Працювала на виробництві, створила нові робочі місця. Вона зуміє об'єднати громаду, місцеве самоврядування.

В нас одне бажання – працювати для людей. Ми будемо виконувати вимоги Майдану. На Сході наші хлопці вмирають за нас, тому ми тилу маємо працювати ефективно”, – зазначив керівник краю. Василь Губаль акцентував увагу влади на допомозі тим землякам, які в зоні АТО захищають нашу країну. “Знайдіть можливість виділення земельних ділянок військовим. Підтримайте ті родини, які втратили Героїв”, – звернувся до представників місцевої влади керівник краю. Також закликав владу взятися за вирішення проблему з вивозом сміття в районі, адже й досі на Виноградівщині не виділено земельну ділянку під сміттєзвалище.

Голова ОДА наголосив на першочергових кроках, які нині вже реалізує влада – йдеться про переведення бюджетних установ на альтернативні види опалення. Юдіта Петеї в першу чергу подякувала Президенту, голові ОДА за довіру. “Посада дуже відповідальна. Прикладу зусиль і енергії для збереження миру і стабільності в районі. Є багато проблем в соціально-економічному плані, треба налагодити співпрацю з депутатським корпусом та головами сільрад. І в першу чергу – ми акцентуватиме увагу для вирішені проблем громади Виноградівщині”, – заявила керівник району.

Володимир Чубірко зазначив, що працює у обласній раді 7 років з Юдітою Петеї і переконаний, що це вдалий кадровий вибір для району. ДОВІДКОВО: Юдіта Петеї народилася 31 березня 1963 року. У 1990 році закінчила Ужгородський державний університет за спеціальністю “викладач історії та суспільствознавства”, Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю “правознавство”. Заслужений працівник промисловості України. Нагороджена медаллю “За працю і звитягу”.

Розпочала трудову діяльність вчителем історії та суспільствознавства у середній школі с. Фанчиково Виноградівського району. Зі створенням ТОВ “Грін Рей” працювала офіційним представником інвестора, згодом очолила підприємство. З травня 2005 по жовтень 2014 роки – директор ТОВ “Мікаланд”. Обиралася депутатом обласної ради п'ятого скликання. У жовтні 2014 року призначена т.в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації, повідомляє прес-служба облради. 


Про Захід