Місто над Латорицею готується до Дня Святого Мартина

Опубліковано:

 У Мукачеві триває підготовка до Дня святого Мартина. У центрі міста вже встановлюють намети, які вже завтра наповняться смачними стравами та напоями, – повідомляє Панорама Мукачева.

Однак свято, яке проходитиме у місті, не має на меті фінансового заробітку. Про це розповів міський голова Золтан Ленд'єл. “Ми не намагатимемось отримати прибутки від організації такого масштабного заходу, адже він у першу чергу спрямований на те, щоб мукачівці більше дізнались про власне місто. Із закладів, які розміщуватимуть власну продукцію, не зніматиметься орендна плата за місце. Хіба що оплачуватимуть 150 гривень за прибирання”, – зазначив мер Мукачева.

Також градоначальник повідомив, що відбір закладів громадського харчування, які презентуватимуть себе на фестивалі, був значно жорсткішим у порівнянні з попереднім роком. “Ми отримали чимало скарг щодо того, що деякі ресторатори не дотримувались правил приготування їжі. І тому цьогоріч гастрономічно приваблять свято лише ті заклади ресторанного типу, які вже не один рік зарекомендували себе у місті. Адже потрібно додержуватись усього: від умов приготування та якості їжі до інфраструктури закладів”, – мовив Золтан Ленд'єл.

 


Про Захід