Купи зустріч – допоможи дитині й солдату

Опубліковано:

Популярний аукціон “Купи зустріч” стартував на Закарпатті вже вшосте. Щороку завдяки цій акції волонтери збирають по кілька десятків тисяч гривень. Кожного разу гроші спрямовували на потреби дітей-сиріт. Останній аукціон був присвячений військовим, що знаходяться у зоні АТО. Зараз організатори вирішили, що кошти розподілять порівну: 50% для дітей, і 50% – для солдатів на Сході.

Впродовж місяця, з 5 листопада по 5 грудня, “Купи зустріч” проводитимуть у соціальній мережі “ВКонтакте”. За цей час всі охочі зможуть придбати собі якийсь з лотів або ж стати лотом самому.

17 грудня має відбутися “Велика зустріч”, а 19-го організатори у якості Миколайчиків поїдуть з подарунками у дитячий будинок.

Ініціатор акції Денис Ман розповідає, що, як завжди, все буде прозоро і чесно: “Наш аукціон збирає немалі гроші, які в кінці акції завжди спрямовані на благодійність. Цього разу вирішили, що допоможемо і дітям, і військовим, адже йде зима, будемо підтримувати всіх, як зможемо. Популярність цієї акції доводить, що люди готові жертвувати на хороші справи, але, по-перше, їх треба якось зацікавити, по-друге, все мусить бути прозоро і чесно. Саме тому ми завжди викладаємо всі звіти у мережу, де з ними може ознайомитися будь-хто. Сподіваюся, цього разу до аукціону долучиться ще більше людей, адже і завдання в нас подвійне”.

Спостерігати за ходом акції та процесом збору коштів можна на сайті головного організатора ГО “Єдине Студентство” www.spudei.org.ua або головного інформаційного партнера – на “Про Заході”.

 


Про Захід