На Закарпатті тривожних кнопок для виклику міліції стало більше

Опубліковано:

В області встановили ще 13 кнопок тривожного виклику міліції.
Соціальна програма допомоги населенню, що націлена на попередження вуличної злочинності, продовжується. На Закарпатті розмістили “тривожки” в місцях підвищеного кримінального стану. 

– Кнопки встановлено в великих містах області: в Ужгороді, Мукачеві, Тячеві та Хусті, – розповідає заступник начальника УДСО при УМВС в Закарпатській області Сергій Бондар.

Загалом в області встановлено 100 кнопок “термінового виклику міліції”. Варто додати, що мета програми – негайне реагування в випадках порушення громадського порядку та чинного законодавства. Сергій Бондар також нагадав, що скористатись “тривожкою” при потребі може кожен:

– З допомогою кнопок жителі можуть звернутися по допомогу без телефонних дзвінків за номером “102”. Якщо ви постраждали від рук зловмисника, або ж стали свідком правопорушення, працівники УДСО при УМВС готові допомогти. Зазвичай, “тривожні” кнопки розміщені в магазинах, аптеках, на автозаправних станціях, в розважальних закладах, тобто – у місцях великого скупчення громадян. Якщо вам потрібна термінова допомога правоохоронців, зверніться до адміністратора закладу чи охоронця, щоб натиснули кнопку. А повідомить про “тривожку” помітний напис – “Терміновий виклик міліції”.

Крім того, робота в напрямку соціальної програми допомоги населенню ДСО не завершується. В планах – встановлення ще 13 кнопок тривожного виклику міліції.


Про Захід