Більше 100 тисяч закарпатців шукають кращої долі за кордоном

Опубліковано:

 Понад 100 тисяч жителів Закарпатської області за останні три роки виїхали закордон межі області. Такі результати показало соціологічне дослідження, до проведення якого долучилася Закарпатська громадська жіноча організація “Веста”.

 

Про це сьогодні, 2 липня, під час круглого столу “Впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області”, який відбувається у Великоберезнянські РДА, повідомила голова ЗГЖО “Веста” Інна Сабадош.

За її словами, згідно зі  статистикою, ще буквально три роки назад на заробітки виїхало понад 100 тисяч закарпатців. “Цифра росте, люди шукають кращого життя, кращої роботи не тільки закордоном. Такий високий потік міграції людей з метою пошуку кращої роботи також зумовлює виникнення ситуацій, в ході яких громадяни страждають від торгівлі людьми”, – сказала Інна Сабадош.

Довідка:

На Закарпатті реалізується проект “Впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми у Закарпатській області”. Проект проводиться за підтримки Міжнародної організації з міграції, здійснюється ЗГЖО “Веста” у партнерстві з Департаментом праці та соціального захисту населення Закарпатської області. Метою проекту є впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми у Закарпатській області. Проект підсилить спроможність державних установ, органів внутрішніх справ та неурядових організацій регіону у сфері виявлення, ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми, сприятиме їх якісній реабілітації, що створить умови для реалізації прав постраждалих від торгівлі людьми.

zaholovok.com.ua

Про Захід