Колишні партнери Медведчука радять ужгородській владі як проводити збори (ДОКУМЕНТ)

Опубліковано:

Положення про загальні збори громадян в обласному центрі – таке питання запланували розглянути депутати міськради у п'ятницю, 7 листопада.

Проект цього рішення розроблено на підставі депутатського звернення, звернення ГО Карпатське Агентство Прав Людини “Вестед”, а також на підставі звернення ГО “Антикорупція”.

Також на підставі звернення цих же організацій розроблений і проект рішення “Про затвердження положення про громадську експертизу в місті Ужгород”.

Організація “Антикорупція” прославилася тим, що у грудні 2012 року підписали угоду про співпрацю з одіозною організацією “Український Вибір”, яку очолює не менш одіозний політик Віктор Медведчук.

На сайті ВЗП наголошується, що “Керівництво та активісти ГО “Антикорупція” повністю розділяють переконання ініціаторів та учасників громадського руху (Український вибір – Ред.), а його завдання близькі до завдань, які з самого початку ставила перед собою наша громадська організація: боротьба із проявами корупції у всіх сферах суспільного життя“.

Один із представників ГО “Антикорупція” Віталій Г. відомий як автор “псевдожурналістських” розслідувань, мета яких – облити брудом певних людей.

Керівником та одним із засновників ГО “Антикорупція”, згідно з даними Державного реєстру фізичних та юридичних осіб, є депутат Ужгородської міської ради Іван Волошин.

Про Захід


Про Захід