На Великоберезнянщині новий голова РДА

Опубліковано:

У Великоберезнянській райдержадміністрації у вівторок, 4 листопада, голови Закарпатської ОДА Василь Губаль і Закарпатської облради Володимир Чубірко представили нового керівника району. Згідно з Указом Президента України тимчасово виконуючим обов'язки голови РДА призначений Михайло Кіндрат.

Маючи слово до присутніх і подякувавши попередньому керівнику району за роботу, голова облдержадміністрації Василь Губаль сказав: “Березнянщина – дуже гарний край. Але маємо радіти не лише красі природи, а й тому, як працюємо тут, як господарюємо. Тому й запроваджуємо реформи і сподіваємося на співпрацю”. Керівник області наголосив – приїхав представляти голову РДА разом з головою обласної ради, бо час усій владі в краї об'єднуватися, забувши про суперечки. До цього закликає і різні “гілки” влади у районі.

Михайло Кіндрат саме з цієї теми і почав свою першу на цій посаді промову. “Громада у нас – на першому місці. У роботі на її інтереси важливі співпраця райдержадміністрації, районної ради і сільських рад. Будемо діяти разом”.
Володимир Чубірко зазначив: “Зараз у всіх представників влади в краї має бути єдине змагання: не за крісло, а за те, хто більшого досягне на користь області”.
Відтак керівництво краю наголосило на окремих конкретних завданнях для влади району. По-перше, їх попросили звернути увагу на енергоощадність і взяти участь у розробці стратегії енергоефективності Закарпаття. А також – звернути увагу на потреби і проблеми родин учасників АТО, у тому числі сімей загиблих.

Голови сільських і селищних рад запитували у керівника області про дороги, йшлося і про розвиток туризму та бюджетні справи, й у дискусії спільно намітили конкретні “точки” для роботи.
Звертаючись до представників районних адміністрації і ради та місцевого самоврядування, голова ОДА наголосив: “І ми і ви повинні не триматися за крісла, а працювати так, аби заслужити довіру людей, ну і відтак, при бажанні, пройти своєрідну люстрацію через вибори. Це й передбачає концепція децентралізації влади, до якої рухаємося. Зараз же формуємо команду для якісних змін у житті області. Хто готовий до реформ – ми з вами, а хто не хоче йти вперед – нам не по дорозі” – сказав Василь Губаль.

ДОВІДКОВО. Кіндрат Михайло Іванович народився 25 вересня 1957 року в с. Волосянка, що на Великоберезнянщині. У 1984 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури і спорту, здобувши кваліфікацію викладача фізкультури і спорту. Трудову діяльність розпочав ще у 1975 році – вчителем фізичного виховання, пропрацювавши ним аж до 1990 року у різних навчальних закладах Великоберезнянського району. З 90-х років до 2002-го року трудився на керівних посадах Волосянської середньої школи, потім працював заступником та першим заступником голови Великоберезнянської РДА. З 2012 року до цього часу був радником голови Закарпатської обласної ради. Одружений, має сина.
Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід