Волонтерка Тетяна Дюрдь стала героїнею “Хоробрих сердець” на “1+1”

Опубліковано:

 Програма “Хоробрі серця” на телеканалі “1+1” знайшла на філологічному факультеті дівчину з великим серцем. Тетяна Дюрдь стане її героїнею вже наступного випуску. Зізнається, що саме на факультеті їй прищепили любов до своєї країни, розвинули вміння знаходити в собі мужність для невтомної боротьби за щасливе майбутнє нації.

“Нещодавно подруга з телебачення запитала мене, чи є у нас в університеті хтось, хто займається волонтерською діяльністю. Таня перша, про кого я подумала. Ми всі за неї дуже хвилюємося, адже перебуває в зоні надзвичайного ризику. Задумаймося: їй лише 19…

За цей рік вона пережила стільки, що не кожен дорослий би витримав. Таня – та людина, якою я надзвичайно пишаюся. Це не слова на публіку, це правда. У нас на факультеті дуже багато гідних людей, які мовчки роблять велику справу. До прикладу, однокурсниця Мар'яна Ничка все літо присвятила волонтерству.

Такі люди — потужний рушій. Саме вони не дають впасти нашій державі на коліна, морально підтримують тих, хто там виборює майбутнє для України”, – коментує студентка українського відділення філологічного факультету Ксенія Шокіна.

Ми вже писали про Тетяну, про той подвиг, який став для неї звичним ділом. Дуже приємно, що такі справи зовсім юних українців помічають.

У неділю, 9 листопада, о 21.30 на телеканалі “1+1” зможемо побачити близькі нам обличчя. Не пропустіть!

mediacenter.uz.ua


Про Захід