На Великоберезнянщині “лататимуть” дорогу державного значення

Опубліковано:

 В ході другого пленарного засідання 19 сесії депутати підтримали запит свого колеги Михайла Кіндрата щодо ямкового ремонту автомобільної дороги “Стужиця – Загорб” та ремонту автомобільної дороги державного значення “Львів – Самбір – Ужгород”. Запит направлено на розгляд до обласної державної адміністрації, – пише прес-служба Закарпатської облради. 

“До мене звернувся Загорбський сільський голова Великоберезнянського району з проханням посприяти у вирішенні ямкового ремонту на ділянці автомобільної дороги “Стужиця – Загорб”. Зазначеною дорогою курсує шкільний автобус, а ремонт тут не проводився упродовж останніх десяти років.

Крім цього, нагальною проблемою для територіальної громади с. Загорб є також ремонт автомобільної дороги державного значення “Львів – Самбір – Ужгород”, яку пошкоджено внаслідок зсуву в районі залізничного переїзду в с. Жорнава. З порушених питань у травні 2013 та січні 2014 року я звертався із депутатським запитом до облдержадміністрації. Однак, ніяких робіт на автодорозі за цей період не проводилося.

У зв'язку з цим, враховуючи багаточисельні звернення, прошу розглянути питання щодо виділення коштів:

на ямковий ремонт автомобільної дороги “Стужиця – Загорб” протяжністю 2,5 км;

на ремонт автомобільної дороги державного значення “Львів – Самбір – Ужгород” в районі залізничного переїзду в с. Жорнава Великоберезнянського району”, – йдеться в депутатському запиті.

 


Про Захід