Фахівці ГУ Міндоходів зустрілись зі студентами

Опубліковано:

Про формування та вдосконалення податкової системи в краї, романтизм діяльності юриста у органах фіскальної служби, важливість теорії та практики, роботи над собою, професіоналізм та досягнення поставлених перед собою цілей дізнались студенти третього курсу факультету європейського права і правознавства УжНУ під час зустрічі з фахівцями ГУ Міндоходів у Закарпатській області.

Під час заходу ветерани-наставники податкової служби: доцент кафедри адміністративного, фінансового, інформаційного та європейського публічного права УжНУ Марта Волощук та Марія Бадида, начальник ДПІ у м. Ужгороді, розповіли молодому поколінню про становлення податкового органу області, у створенні якого вони брали безпосередню участь, його важливість, функції та структуру.

– Професіоналізм, бажання працювати та навчатися – одні із основних елементів, на які звертають увагу працівники фіскального органу області при відборі кадрового складу, – наголосила доцент УжНУ, та додала, – саме ви, теперішні студенти – майбутнє Європейської України.

У свою чергу, Марія Бадида звернула увагу студентів-юристів на роботу ДПІ, роль реформ у податковій системі та вдосконалення методів адміністрування податків. – Насамперед, потрібно любити непросту професію яку ви обрали, вправно володіти теорією, а робоча практика внесе свої корективи та зробить з вас справжніх професіоналів, – підкреслила керівник ДПІ.

Юрій Сакалош, начальник управління правової роботи ГУ Міндоходів у Закарпатській області, розповідаючи студентам про головні аспекти діяльності юристів у судових процесах, зауважив на важливості відстоювання інтересів держави. Детально розповів про управління правової роботи ГУ Міндоходів, його структуру, успіхи та досягнення протягом року, найпоширеніші випадки з якими доводиться мати справу під час судових засідань, та побажав молодому поколінню невпинно йти до поставленої мети, вірити в себе, і тоді кожна людина чи подія буде допомагати у цьому.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід