Ебола: чума XXI століття чи зброя Судного дня?

Опубліковано:

 Традицією святкування Дня міжнародника на факультеті міжнародних відносин є студентська конференція, яка відбувається за модерування доцента кафедри міжнародних економічних відносин Віктора Шинкаря.

Щороку студенти всіх курсів вільно обирають теми й проявляють себе як вправні науковці, оратори та дискутанти. Мета не тільки суто наукова, а й педагогічна, адже присутні першокурсники активно долучаються до обговорення, бачать приклад старших колег, як робити презентації та відповідати на питання.

Враженнями поділилася студентка 5 курсу спеціальності “Міжнародні економічні відносини” Евеліна Романюк: “Одним із позитивних моментів заходу є те, що студенти мали змогу самі обрати теми для виступів. Саме завдяки цьому вдалося охопити широкий спектр проблемних питань. Креативності в молоді – як щодо вибору тем, так і стосовно підходів до вирішення проблемних завдань – не забереш. Так, зокрема, теми обговорень відбили величезний проблемний спектр світового масштабу: починаючи від “Соціальні медіа: нове поле бою інформаційних війн”, “Ебола: чума XXI століття чи зброя Судного дня” аж до “Електоральна інженерія в поліетнічних країнах (на прикладі Папуа-Нової Гвінеї)”, “Життя без відходів. Місто майбутнього” тощо. Під час конференції було розглянуто актуальні питання, тому чимало доповідей викликали жваву дискусію учасників”.

mediacenter.uz.ua


Про Захід