Продаю! Дорого і незвично!

Опубліковано:

На сайти оголошень час від часу заходить кожен із нас. Телефон новенький купити б або комп'ютер зламався. Весільне плаття, дитячий візочок і стару шафу продати … Та є люди, які в Інтернеті продають далеко не шафи. Що цікавого пропонують закарпатці в оголошеннях – “Про Захід” вирішив подивитися.

З візку – на квадроцикл

Почнемо з розділу “Дитячий світ”, оскільки саме він – перший у списку. Тут, здавалося, нічого особливого й надто дорогого немає: візочки, чобітки, крісла, іграшки… Та варто було передивитися кілька сторінок, як ми знайшли кілька дитячих квадро циклів, ціна яких від 5 до 8 тисяч, дерев'яну постіль-корабель за 11 тисяч гривень, батут за 5. Найдорожчий візочок у цьому розділі – за 9 тисяч гривень, а середня вартість інших – близько 5. У дитячих товарах ми натрапили і на дорожчу річ – це Гексакоптер для аеровідеозйомки, який коштує 31 165 гривень.

Хатіко, олені, і великобичківські коні

У розділі “Тварини” найдорожчими виявилися…інкубатори. Вартість – від 50 до 77 тисяч гривень. Далі у рейтингу незвичного й недешевого – олені! Саме їх закарпатці продають на сайті оголошень за 36-41 тисячу. Трошки дешевшими є великобичківські породисті коні – 25 тисяч гривень, а за 14 тисяч можна собі завести друга Хатіко. У стрічці ми також знайшли багато страусів, породистих щенят, лисих котів-сфінксів і навіть хамелеонів та пітонів.

Меблі “Президент”

У розділі “Дім і сад” за 350 тисяч можна купити зруб дерев'яного будинку. За 55 тисяч гривень тут пропонують італійську спальню, за 90 – бамбукові меблі для кафе. За 45 тисяч є елітні меблі “Президент” для вітальні. Кому не вистачає грошей для зрубу дерев'яного будинку, може придбати і вагончик. Він тут коштує 38 тисяч. А за 27 виставили люстру з рогів оленя.

Звук за кількасот тисяч

Щодо електроніки, то це, напевно, один із найдорожчих розділів на сайті оголошень. Принаймні, таке враження складається, коли дивишся на ціни різноманітних підсилювачів, акустичних систем. Вартість їхня сягає кількасот тисяч. Ну, а далі – стандартно: ноутбуки, нетбуки, смартфони, холодильники, телевізори тощо.

Бізнес і Бокшай

Продають на сайті оголошень і цілі готельні комплекси, магазини, ресторани. Наприклад, за 200 тисяч будь-хтоможе прикупити собі міні-готель, а за 400 тисяч – базу відпочинку у Карпатах. А ще модний ужгородський ресторан з басейном і терасою, магазин з фірмовим одягом та салон краси.
Ну, і наостанок – про високе. У розділі “Хобі” ви знайдете картину Бокшая за 11 тисяч, колекційний набір холодної зброї за 38, за 20 – золотий годинник відомої фірми.
“Про Захід”


Про Захід