«Закарпаттяобленерго» дякує ужгородцям за оплату Водоканалом міста рахунків за електрику

Опубліковано:

Є сподівання, що вчасні й повні розрахунки стануть правилом

Дирекція ПАТ “Закарпаттяобленерго” інформує про те, що 31 жовтня 2014 року комунальне підприємство “Водоканал м. Ужгорода” повністю розрахувалося за спожиту у жовтні електричну енергію. Загальна сума рахунку, виставленого комунальному підприємству за надані послуги у поточному місяці, становить 2 мільйони 164 тисячі гривень, і він повністю оплачений.

“Це вже другий випадок, коли комунальне підприємство повністю і вчасно розрахувалося за спожиту електричну енергію, – прокоментував генеральний директор ПАТ “Закарпаттяобленерго” Віктор Петров. – Надзвичайно приємно це констатувати, особливо з огляду на критичну ситуацію в енергетиці країни та крайню необхідність стовідсоткових розрахунків за спожиту електроенергію”.

Віктор Петров висловив подяку за те, що тримають слово і докладають усіх зусиль щодо нормалізації ситуації в роботі комунального підприємства, насамперед громаді міста, керівництву Ужгорода – в. о. міського голови Віктору Щадею, а також директору комунального підприємства “Водоканал м. Ужгорода” Юрію Омельяненку.

Прес-служба ПАТ “Закарпаттяобленерго”


Про Захід