Забезпечити житлом сімей загиблих військовослужбовців АТО

Опубліковано:

Депутати обласної ради повторно звернулися до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на закупівлю житла для сімей загиблих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції.
“Ми, депутати Закарпатської обласної ради, змушені повторно звернутися у зв'язку з тим, що ситуація із забезпеченням житлом сімей загиблих закарпатських військовослужбовців, які брали участь в антитерористичних операціях на сході країни, на жаль, не змінилася.
Причиною цього є те, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року № 729-р кошти на закупівлю житла для забезпечення сімей загиблих військовослужбовців, осіб рядового і керівного складу, які брали безпосередню участь в антитерористичних операціях, Закарпатській області не передбачено.

Враховуючи неодноразові звернення рідних військовослужбовців із цієї категорії, на попередньому пленарному засіданні обласної ради 30.09.2014, депутатський корпус обласної ради звернувся до Кабінету Міністрів України щодо врахування цієї позиції. З цього приводу також надсилалося звернення обласної державної адміністрації до Кабінету Міністрів України (від 15.09.2014 № 06-7/1807), однак кошти для забезпечення житлом сімей закарпатських військовослужбовців цієї категорії знову не було виділено.

У той же час станом на 30 жовтня 2014 року в зоні проведення антитерористичної операції загинуло 26 закарпатських військовослужбовців, дванадцять сімей із яких вкрай потребують поліпшення житлових умов, про що рідні загиблих та громадські організації постійно звертаються до місцевих органів влади і самоврядування.

Враховуючи наведене вище, у зв'язку із численними зверненнями громадян та з метою зняття соціальної напруги, повторно звертаємось із проханням виділити з державного бюджету кошти на закупівлю житла для сімей загиблих закарпатських військовослужбовців – учасників антитерористичної операції”, – йдеться у зверненні депутатів до Кабміну.

Прес-служба облради


Про Захід