В обласний бюджет внесено зміни

Опубліковано:

Депутати обласної ради внесли зміни в обласний бюджет на 2014 рік. Так, збільшено обсяг доходів спеціального фонду обласного бюджету на 16 млн. 645,7 тис. грн – це субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам. Депутати також затвердили розподіл між адміністративно-територіальними одиницями частини субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

На підставі актів перевірки органами Державної фінансової інспекції розпорядників коштів обласного бюджету та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2011 № 255 “Про затвердження Порядку зменшення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів” зменшено бюджетні призначення департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації на 2014 рік у сумі 140 тис. 165 грн . Ці кошти спрямовано на обласну програму “Турбота”.

Цим же рішенням затверджено зміни до переліку регіональних програм, які у 2014 році фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету.
Воловецькому району виділено субвенцію у сумі 102,2 тис.грн – для проведення капітального ремонту лікарняного ліфта Воловецької ЦРЛ.

Прес-служба облради


Про Захід