В Ужгороді відкриють візовий центр Чеської Республіки

Опубліковано:

Чеська Республіка розпочинає роботу п'яти візових центрів в Україні. Візові центри в Києві, Одесі і Дніпропетровську будуть відкриті 3 листопада, а візові центри у Львові та Ужгороді розпочнуть роботу – 10 листопада, – повідомляє прес-служба Закарпатської обласної ради.

У візових центрах прийматимуться заяви на короткострокові шенгенські візи. З відкриттям центру закарпатцям вже не доведеться їздити у Львів для подання документів на шенгенські візи.

“Про відкриття візового центру Чеської Республіки в Ужгороді ми домовлялися ще минулого року. Міністр закордонних справ Чехії Любомир Заоралек, перебуваючи на Закарпатті вже анонсував його відкриття 10 листопада”, – повідомив голова Закарпатської облради Іван Балога.

Також керівник ради зазначив, що завдяки цьому закарпатці матимуть змогу ефективніше оформляти шенгенські візи Чеської Республіки. “Не потрібно буде їздити у Львів. У візовому центрі збиратимуть документи, і доставлятимуть їх у генеральне консульство. Так само у нас вже зробили поляки, які минулоріч теж відкрили візовий центр в Ужгороді”, – констатував Іван Балога.


Про Захід