«Ужгородщина не дала Єдиному Центру узурпувати все Закарпаття» − Юрій Світлик

Опубліковано:

Участь у виборах до парламенту − перший крок на шляху змін нашого суспільства, про це сьогодні, 30 жовтня, повідомив член “Громадського конвенту” Ужгорода Василь Маняк: “Коли було прийнято рішення брати участь у виборах, ми звернулися до наших симпатиків з проханням, аби воно допомогли нам зібрати внесок, необхідний для участі у виборах. Люди активно відгукнулися, найбільші кошти, які надійшли, − це 500 доларів від людини, яку ми взагалі не знали. Необхідні гроші ми зібрали, навіть залишалася невеличка сума грошей − 1,500 гривень, які внесли у виборчий фонд Юрія Світлика. Крім того, в останній день ми витратили гроші на агітацію на радіо. А от які кошти витратили люди, які друкували нашу агітацію, ми просто не знаємо, тому що допомагали нам люди з різних куточків Ужгородщини.”

Як відзначив Василь Маняк, Ужгородщина справді обрала достойного кандидата і від Роберта Горвата очікують законотворчих ініціатив. Насамперед − це децентралізація влади, активність у боротьбі з корупцією тощо: “Як громадськість, ми будемо стежити за його діяльністю.”

Кандидат на позачергових виборах до парламенту на ОВК№ 68, Юрій Світлик своєю чергою повідомив, що Ужгородський округ, крім усього, не дав політичній партії Єдиний Центр узурпувати все Закарпаття: “Ужгород − це оплот, з якого можна буде конкурувати з цією партією. Нам вдалося започаткували серйозний процес іншої якості у політиці і владі загалом. Згодом це допоможе привести до влади людей, які будуть зовсім іншої якості.”

Про Захід


Про Захід