На “Червону Руту” поїде ужгородський гурт “FunFunk”

Опубліковано:

 У 2014 році з березня по грудень проходять 27 відбіркових конкурсів фестивалю в усіх обласних центрах. Мета відбіркових конкурсів – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену. У них беруть участь понад 5000 осіб – це близько 3000 гуртів і солістів. У кожній області будуть визначені переможці, які отримають право виступати у фіналі фестивалю 2015 року.

Відзначимо, що на відміну від інших фестивалів, “Червона рута” залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме молодих ще невідомих українських виконавців. Участь у конкурсах “Червоної рути” не потребує від учасників жодних вступних внесків. Вхід для глядачів є вільним.

Гурт FunFunk утворився в місті Ужгород, об'єднавши бажання класних музикантів створювати драйвову та групову музику. Власні композиції гурту, які невдовзі ввійдуть до дебютного альбому, поєднують елементи багатьох музичних стилів, але в більшості тяжіють до диско з присмаком фанку. Слова пісень – це лірико-драматичні історії, зміст яких є близьким та зрозумілим усім та кожному.

Карпатський об'єктив


Про Захід