Як мукачівські дітлахи гостювали у міліціонерів (ФОТО)

Опубліковано:

 У м.Мукачеві учні загальноосвітньої школи №20 відвідали правоохоронний орган – міський відділ міліції. Школярі 6-7 класів з класними керівниками дізнались про всі підрозділи відділу, приміряли засоби захисту і запевнили, що хочуть повернутись до міліції, але через кілька років і в погонах.

Розпочалася екскурсія з основної частини підрозділу – чергової частини. Тут дітей цікавило все: куди потрапляє дзвінок, якщо дзвонити на “102”, як і де збираються правоохоронці, котрі виїжджають на виклик, що зображено на моніторах, виведених у чергову частину та ін.

Про права і обов`язки дітей школярам розповіла оперуповноважена кримінальної міліції у справах дітей Марина Ільтьо.

Та найбільше враження на дітей справили спецзасоби та зброя, якою користуються правоохоронці. Начальник сектору кадрового забезпечення Олег Данько з інспектором Сергієм Якименком розповіли юним гостям міськвідділу, чим і як користуються правоохоронці під час несення служби. Бажаючих приміряти на себе бронежилет, каску і автомат було багато.

Екскурсія справила на дітлахів найкращі враження. Але найголовніше те, що школярі зрозуміли: міліція – це в першу чергу надійний охоронець, котрий при виникненні небезпеки завжди готовий захистити від злочинних проявів.

Наталія Машіко
Мукачівський МВ УМВС


Про Захід