Питання «зовнішньої реклами» в Ужгороді будуть «довивчати»

Опубліковано:

Члени Ужгородського міськвиконкому відправили на довивчення питання продовження дозволу на розміщення уже існуючої зовнішньої реклами.

Як уже повідомляв Про Захід  , мова йде про кілька носіїв зовнішньої реклами, а також “декоративну огорожу” на найбільш жвавих перехрестях Ужгорода. Останні належать ТОВ “РІ КУБ”.

Як з'ясувалося в ході обговорення, і у ТОВ “РІ КУБ”, і в інших власників зовнішньої реклами виник борг за кілька місяців.

Відтак проект рішення відправили на довивчення.

Представники Громадської ради під час засідання виконкому висловили своє обурення щодо можливості прийняття такого рішення.

Громадський активіст Мар'яна Собрат наголосила, що міська влада, попри обіцянки, так і не розробила концепцію розміщення в місті зовнішньої реклами. Це повинні були зробити до 1 жовтня. Головуючий на засіданні Олександр Волосянський відповів, що це не є темою розгляду на нинішньому засіданні виконкому.

Також О.Волосянський поінформував, що 10 днів тому до міськради надійшло рішення суду – міську раду Феміда зобов'язує надати нові місця для розміщення реклами. Це – взамін “чебурашок”, які ще у 2011 році були демонтовані із пл.Петефі, вул.Фединця та з вул.Минайської.

Про Захід


Про Захід