Прокуратура допомогла 17-річному юнакові відстояти в суді права на будинок

Опубліковано:

    Прокуратура Тячівського району відстояла в суді законні інтереси 17-річного юнака позбавленого батьківського піклування, щодо визнання за ним права власності на спадкове майно, яке залишилося після смерті його бабки. Про це виданню “Про Захід” повідомила прес – служба прокуратури Закарпатської області

 
Як повідомив прокурор Тячівського району Владислав Братюк, проведеною перевіркою встановлено, що бабка залишила юнаку у спадок будинок в одному з сіл Тячівщини, але служба у справах дітей Тячівської РДА жодним чином не вжила заходів до реєстрації прав хлопця в порядку спадкування на нерухомість. Як наслідок – правовстановлюючі документи в юнака на дану нерухомість та землю під нею були відсутні.
 
Відтак, прокуратура Тячівського району, з метою захисту законних прав неповнолітнього, звернулася до Тячівського районного суду, про визнання за хлопцем права власності на житловий будинок з надвірними спорудами, що по закону дістався йому у спадок, який задоволено в повному обсязі.
 
Крім того, за результатами розгляду внесеного прокуратурою подання, до дисциплінарної відповідальності вже притягнуто посадовця служби в справах дітей Тячівської РДА, яка не вжила заходів, щодо  приведення документів на спадкове майно неповнолітнього у відповідність до вимог закону.
 
 
Про Захід