Що насправді цікавить мукачівців? “Підслухано” розкриває “секрети”

Опубліковано:

 Соцмережі змінили уявлення людей про спілкування, вони об'єднують їх, і навіть допомагають ділитись секретами.

Тому у нашому міст нещодавно з'явився паблік “Підслухано Мукачево”, де кожен може розповісти усьому місту та області про своє сокровенне. Ця група вмить стала популярною серед молоді міста над Латорицею. Михайло Секереш розповів інтернет-виданню “Панорама Мукачева” про своє інтернет-дітище.

– Що таке “Підслухано Мукачево”?

– Це паблік у соцмережі “ВКонтакті”, в якому публікуються анонімні історії мукачівців. Тепер група стала дуже популярною. Ми даємо нашим підписникам максимальну свободу, не забороняємо використовувати нецензурну лексику, що робить більшість пабліків, хоча вона у нас не вітається. Всі історії публікуються такими, якими нам їх надіслали. Ніякі слова чи розділові знаки адміністрація не виправляє. Людям це дуже подобається, що є місце, де вони можуть анонімно висловитись.
– А як з'явилась ідея створення такого пабліку?

– “Підслухано” давно стало брендом. Такі “місця для анонімних зізнань” стали популярними усюди. І постало питання про створення подібної мукачівської групи. Скажу чесно, паблік не я створював. А вступив до нього, коли членами групи було 200 осіб, а в день було лише 2-3 історії. Врешті, став адміном 6 червня. І тоді проект почав розвиватись.

– Що таке “Підслухано Мукачево” ми розібрались, розкажи трохи про себе…

– Мені 22 роки. Цьогоріч закінчив інженерно-технічний факультет УжНУ. Наразі займаюсь рекламою в інтернеті. Полюбляю футбол, автомобілі, книги, але катастрофічно не вистачає часу на все, що я собі запланував.

– Зрозуміло, власне, як цей проект став таким популярним?

– Зараз всі користуються інтернетом та сидять у “ВКонтакті”, але нашим людям не цікаво сидіти у російських групах. Як тільки мукачівське “Підслухано” з'явилось, то і місцева аудиторія перейшла до нас. Адже всім цікаво дізнатись, що відбувається в Мукачеві і прочитати анонімні секрети жителів міста. Основна концепція пабліку, яку я відразу ввів, – це рівність адміна і підписника. Тобто Соцмережі змінили уявлення людей про спілкування, вони об'єднують їх, і навіть допомагають ділитись секретами. Тому у нашому міст нещодавно з'явився паблік “Підслухано Мукачево”, де кожен може розповісти усьому місту та області про своє сокровенне. Ця група вмить стала популярною серед молоді міста над Латорицею. Михайло Секереш розповів інтернет-виданню “Панорама Мукачева” про своє інтернет-дітище.

– А яка аудиторія переважно сидить у таких пабліках?

– Якщо старші люди здебільшого сидять у інформаційних пабліках, то формат “Підслухано” підходить саме молодій аудиторії (15-18 років). Читачам такого віку потрібне щось веселе та інтерактивне. Хоча у нас є і мета, аби старша аудиторія приєднувалась до нас.

– Та всеж таки старша аудиторія читає “Підслухано”?

– Ця аудиторія не є такою помітною, але вона є активним читачем. Утім, старші люди не охоче долучаються до коментування. Мабуть, не хочеться їм дискутувати з особами шкільного віку. Та все ж вони читають історії. Хочеться більше долучити людей такого віку, адже тоді й історії цікавішими будуть, і група стане різноманітнішою. Навіть ужгородська студентська спільнота активно долучається до нашого проекту.

– Ось Ви сказали про аудиторію. А я помітив, читаючи цю групу, що є “зірки” цієї групи. На Вашу думку, який секрет їхньої популярності серед “підслуханців”?

– Так, в пабліку є багато “зірок”. Наприклад, Ваня Микуланинець, який пише неймовірну кількість цікавих історій про життя та людські стосунки. Також дуже популярна так звана “Бригада” – це декілька хлопців, які з нами від самого початку і протягом усього існування пабліку створюють веселу атмосферу в спільноті. Також можу відзначити нашого, так званого, “психолога пабліку” – Андрія Рошковича, який має великий життєвий досвід і завжди допомагає молоді. Олександра Кость – дівчина відома в пабліку, але не власними історіями або коментарями, а своєю активною життєвою позицією. Вона була однією з організаторів фарбування головного мосту Мукачева. Не можу не згадати мого колегу, адміна “Підслухано Ужгород”, який підписаний під ніком “Paranoid Stan” і є активним відвідувачем і коментатором нашого пабліку.
– Дехто навіть відзначається яскравими цитатами…

– Так. Саме тому існує наша фоторубрика з популярною у всесвітній мережі назвою “Цитати великих людей”. Рекордом є наш “Сенсей” Богдан Іванов, який тричі увійшов до цього рейтингу . Він є просто генератор веселих фраз. Окремим не подобається те, що їхній коментар став “перлом”.

– Скільки усього публікується історій у пабліку від запропонованих?

– Більше половини не опубліковуємо, адже велика частина історій не несе ніякого змісту. 80 відсотків інформації до нас приходить анонімними повідомленнями з ресурсу “ask.fm”. Тобто навіть я не знаю, хто написав повідомлення. Та хочу запевнити: коли більшою буде кількість підписників, то і жорсткішою буде фільтрація історій.

– А адмін сам опубліковує історії?

– Інколи буває, що і я, і двоє інших адмінів опубліковують власні секрети. Та ми в пабліку виконуємо роль обслуговуючого персоналу, адже займаємось фільтрацією та публікацією історій, організацією конкурсів та інтерактивів. Також розігруємо серед підписників подарунки.

– Ви, зазвичай, витрачаєте власні кошти на подарунки і призи за участь у розіграшах. А яка Ваша основна мета?

– Ми хочемо бути найкращим пабліком Закарпаття. Наші результати підтверджують, що рухаємося у правильному напрямку, адже щодня маємо близько 4 тисяч коментарів, таку ж цифру щодо лайків. Але це ще тільки початок. Наша мета – зробити так, аби в “Підслухано” “сиділо” усе Мукачево. Якщо буде різновікова аудиторія, то і паблік, і історії будуть цікавішими. Тому ми у найближчих планах будемо намагатись долучити людей віком вище 25 років.
– А цей проект має на меті комерційну основу?

– Поки ні.
– Що би ти побажав нашим читачам та підписникам “Підслухано”?

– Хто ще на нас не підписаний – долучайтесь, адже у нас справді цікаво. А нашим підписникам хочу подякувати за активність, але закликаю побільше “репостити”. Це важливо для розвитку пабліку!


Про Захід