Що мукачівські школярі робили в міліції?

Опубліковано:

 У м.Мукачеві учні загальноосвітньої школи №20 відвідали правоохоронний орган – міський відділ міліції. Школярі 6-7 класів з класними керівниками дізнались про всі підрозділи відділу, приміряли засоби захисту і запевнили, що хочуть повернутись до міліції, але через кілька років і в погонах.

Як розповідає речниця Мукачівського МВ УМВС Наталія Машіко, розпочалася екскурсія з основної частини підрозділу – чергової частини. Тут дітей цікавило все: куди потрапляє дзвінок, якщо дзвонити на “102”, як і де збираються правоохоронці, котрі виїжджають на виклик, що зображено на моніторах, виведених у чергову частину та ін.

Про права і обов'язки дітей, під час зустрічі з школярами, розповіла оперуповноважена кримінальної відповідальності у справах дітей Марина Ільтьо. Та найбільше враження на дітей справи спецзасоби та зброя, якою користуються правоохоронці. Начальник сектору кадрового забезпечення Олег Данько з інспектором Сергієм Якименко розповіли гостям міськвідділу чим і як користуються правоохоронці під час несення служби. Бажаючих приміряти на себе бронежилет, каску і автомат було багато.

Екскурсія справила на дітлахів лише найкращі враження. Але найголовніше те, що школярі зрозуміли: міліція – це в першу чергу надійний охоронець, котрий при виникненні небезпеки завжди готовий захистити від злочинних проявів.


Про Захід