Ужгородські міліціонери спрацювали під час виборів на “відмінно”

Опубліковано:

 В Ужгороді під час позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року порушень громадського порядку не допущено.

“Під час проведення виборчої кампанії ужгородськими міліціонерами була проведена велика рутинна робота щодо забезпечення громадської безпеки та громадського порядку як на самих виборчих дільницях, так і на території міста”, – каже начальник Ужгородського міськвідділу міліції підполковник Євген Калитич.

Для забезпечення охорони громадського порядку та недопущення провокацій на території міста було задіяно весь особовий склад міськвідділу міліції. Правоохоронці спільно з працівниками УДСНС області забезпечували цілодобову охорону на 72 виборчих дільницях.

Дільничними інспекторами міськвідділу міліції були проведені обстеження приміщень окружної та дільничних виборчих комісій. Міліціонери перевіряли готовність кожної виборчої дільниці до проведення виборів народних депутатів України. При виявленні недоліків негайно приймалися рішення щодо їх усунення. Також було взято на особливий контроль перебування на території обслуговування іноземних спостерігачів.

З моменту отримання виборчими дільницями бюлетенів та до передачі їх виборчій окружній комісії міліціонери охороняли приміщення дільничних виборчих комісій та приміщення для голосування з метою недопущення порушень громадського порядку, їх блокування чи захоплення.

Керівництвом Ужгородського міськвідділу міліції проводилися наради з органами влади та зустрічі з представниками громадських організацій, на яких спільно напрацьовувалися заходи щодо забезпечення правопорядку та недопущення будь-яких провокацій під час голосування та підрахунку голосів, а також щодо охорони приміщень, у яких розташовуються виборчі дільниці.

З особовим складом Ужгородського міськвідділу міліції проводилися ретельні інструктажі, на яких працівникам міліції наголошувалося на суворому дотриманні законодавства України, ввічливому ставленні до громадян, витримці, уникненні будь-яких провокацій, реагуванні на звернення громадян та вжиття оперативних заходів для припинення можливих протиправних дій.

– Ми доклали максимум зусиль, щоб не допустити будь-яких позаштатних подій на виборчих дільницях. Забезпечили охорону під час транспортування бюлетенів на виборчі дільниці і на окружну виборчу комісію. Під час волевиявлення громадян, жодного втручання у виборчий процес з боку ужгородських міліціонерів не було і бути не могло, – каже Євген Калитич.

Міліціонери м.Ужгорода спрацювали на “відмінно”. Проявили витримку, відповідальність, толерантність, високий професіоналізм і відданість своїй справі. Продемонстрували злагоджену роботу під час проведення виборів народних депутатів України. Не допустили порушень громадського порядку, забезпечили безпеку громадян та збереження бюлетенів.

На сьогодні всі ужгородські міліціонери повернулися до виконання своїх службових обов'язків.

Діана ДОРОГІЙ,
Ужгородський МВ УМВС


Про Захід