Валерій Пацкан подякував виборцям Ужгородщини за довіру до Горвата

Опубліковано:

 Народний депутат Валерій Пацкан подякував виборцям округу №68 за те, що вони прийшли на вибори й обрали продемократичні сили. 

Про це політик написав на своїй сторінці в фейсбуці

“Дякую кожному, хто прийшов на дільниці і проголосував. Ми маємо головний результат – вибори відбулися і продемократичні, проукраїнські сили перемогли.
Поки що в ОВК ще не мають остаточних результатів голосування по 68-му округу. Однак, в нас вже є на руках протоколи з мокрими печатками з усіх дільниць і результати свідчать про перемогу Роберта Горвата:

Горват Роберт Іванович– 18457 (28%)

Ковач Василь Ілліч – 16655 (23,97%)

Щадей Віктор Іванович – 15322 (22,05%)

Ледида Олександр Олександрович – 11057 (15,91%)

На цьому прикладі і ході передвиборчої боротьби, хотів би попросити всіх політиків котрі вважають себе продемократичними, зробити відповідні висновки. Розтягуючи голоси в угоду власних амбіцій чи кланових інтересів, ми ризикували втратити сьогоднішню перемогу й відкрити шлях до влади людям з системи Януковича.

Маю надію, що у майбутньому такі політики не на словах, а на ділі залишатимуться на продемократичних принципах, захищаючи у першу чергу інтереси громадян та держави”, – написав Валерій Пацкан.

Нагадаємо, на даний момент за офіційними даними зі значною перевагою перемагає Василь Ковач. Однак, згідно з паралельним підрахунком голосів, який вели, опираючись на результатах протоколів ДВК, представники штабу Горвата, а також іншими паралельними рахунками, кандидат від пропрезидетського блоку перемагає екс-регіонала з різницею близько трьох тисяч голосів.

Про Захід 


Про Захід