В Ужгороді перевіряли на спритність працівників наряду спецгрупи

Опубліковано:

 13 година – година пік. Саме в цей час люди вирушають на обідню перерву: хто додому, хто в кафе, їдальню тощо.

І саме тоді, коли дороги Ужгорода найбільше загромаджені автівками, начальник відділу технічної служби управління Державної служби охорони при УМВС України в Закарпатській області Андрій Алексик вирішив перевірити на спритність працівників наряду спецгрупи.
З метою ефективного відпрацювання груп затримання щодо реагування на сигнал тривоги, кожного дня проводяться відповідні відпрацювання. Мета перевірки – визначити, як швидко реагує група на сигнал. Таким чином можна одразу побачити, як наряд діє – правильно чи ні, яких помилок допускаються.
– Незалежно від того, вдень чи вночі – навчання відбуваються щоденно. Окрім того, в процесі відпрацювань проводиться і службове навчання стосовно об'єктів під охороною, – розповів Андрій Алексик.
Отож, за попередньою домовленістю з клієнтом, об'єктом, звідки надійде сигнал про спрацювання тривожної кнопки, став магазин зброї.
Кнопка натиснута, сигнал надійшов на пульт централізованого спостереження, а Андрій Алексик розпочав відлік часу.
– Аби дістатися до місця події, у спецгрупи є три хвилини на реагування – такі норми по місту, – розповів начальник відділу технічної служби УДСО.
Минула хвилина, ще кілька секунд, і вже здалеку долинули звуки сирени. За кілька секунд побачили і машину ДСО.
– Група затримання прибула через 1 хвилину і 20 секунд – це дуже хороший результат, ще й в годину пік, – коментує Андрій Алексик.


Про Захід