Жителям Ужгородщини повернули більше 300 тисяч гривень

Опубліковано:

Протягом 9 місяців 2014 року своїм правом на податкову знижку скористалися вже 416 громадян Ужгородського району та м. Чоп. Загалом, ці платники задекларували до повернення 387,5 тис. грн. Наразі з бюджету їм повернено 311,3 тис. грн, – повідомляє Ужгородська ОДПІ.

Серед витрат, понесених громадянами у минулому році, переважають витрати,пов'язані з навчанням. До Ужгородської ОДПІ за цим критерієм платники подали 372 декларації. Відшкодувати суми коштів, сплачених за страхування себе або членів сім'ї першого ступеня споріднення вирішили 27 громадян, а 16 платників компенсуватимуть сплачені суми процентів за користування іпотечним кредитом. Разом з цим, з початку року подано одну декларацію на відшкодування суми коштів або вартість майна, переданих неприбутковим організаціям у вигляді пожертвувань або благодійних внесків.

Фахівці Ужгородської ОДПІ нагадують, що платники податків мають змогу подавати декларації для відшкодування понесених протягом 2013 року витрат, що включаються до складу податкової знижки згідно із статтею 166 розділу ІV Податкового кодексу України до 31 грудня 2014 року.


Про Захід