Під час «EkoDays» в Ужгороді діти виготовляли екоторби (фото)

Опубліковано:

Вчора в Ужгороді громадська організація “Щасливі діти” в рамках “EkoDays” провела заняття дитячої екошколи “В гармонії з природою” та майстер-клас з декорування екоторб. Відтепер 18 ужгородських сімей використовуватимуть менше поліетилену, адже у них для походу в магазин є стильні та ексклюзивні екоторби.

Під час заходу організатори привертали увагу дітей до масштабів забруднення довкілля сміттям. Особливий акцент робили на використанні людьми поліетилену і шкоди, яку він завдає природі. Діти пропонували шляхи вирішення екологічних проблем, однак всі зійшлися на тому, що важливо не смітити і намагатися не використовувати поліетилен у повсякденному житті. Крім того, діти гралися, дивилися мультфільм та декорували екоторбинки.

У громадській організації стверджують, що все це – тільки початок. Далі – випуск цілої серії екоторб із принтами. Партнером у цій справі виступить Ужгородська швейна фабрика. “Таким чином, заводимо моду на екоторбинки і починаємо боротьбу проти поліетилену, який розкладається впродовж 120 років”, – наголошують активісти.

Про Захід