На Виноградівщині змагалися вальники лісу (фото)

Опубліковано:

ДП “Виноградівське лісове господарство” провело розширений семінар-навчання з охорони праці та техніки безпеки. Окрім місцевих працівників лісової сфери на заході був також присутній головний інженер з охорони праці Держлісагентства України Андрій Мусійовський.

Оскільки професія лісівника є однією з найнебезпечніших, лісгоспи приділяють велику увагу техніці безпеки: регулярно навчаються, оновлюють спецодяг, обладнання тощо. За останній рік на Закарпатті витрати на охорону праці збільшилися майже на 300%. Але головний підсумок 2016 року – це те, що вдалося уникнути людських жертв серед працівників державної лісової охорони під час заготівлі деревини, посадки культур та гасінні лісових пожеж – відмітили під час семінару представники управління лісового та мисливського господарства.  

Після теорії учасники заходу перейшли до другої частини програми – проведення змагання вальників лісу. Під час виконання завдань основна увага приділялася дотриманню вимог техніки безпеки, точному та комбінованому розкряжуванню, – повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.  

Про Захід