Конкурс відео на тему енергозебереження від Представництва ЄС

Опубліковано:

До 23 травня триває прийом робіт для конкурсу відео на тему енергоефективності. Автори найкращих відео отримають призи, серед яких – all-inclusive абонементи на Одеський Міжнародний Кінофестиваль та музичний фестиваль Atlas Weekend. Усі учасники конкурсу отримають подарунки від Представництва.

Роботи приймаються у двох категоріях: професіоналів (ті, що мають освіту та професійний досвід у сфері виробництва відео) та аматорів. Приймаються як художні роботи, так і журналістські матеріали.

Вимоги до відео
Тривати менше 3-х хвилин;
Бути оригінальним та не використовувати чужу інтелектуальну власність;

Стосуватися тематики енергозебереження

Прийом робіт триватиме до 23 травня. З 23 травня по 5 червня 2017 року переможці конкурсу будуть обрані членами журі, серед яких радник з питань преси та інформації Представництва ЄС, Вікторія Давидова, гендиректор “Артхаус Трафік”, Денис Іванов, екс-головний продюсер “Нового каналу”, Оксана Панасівська та засновник PIN-production, Юрій Панін.

У червні переможці будуть оголошені на сайті проекту.

Детальну інформацію можна знайти на сторінці конкурсу.

Проект “ЄС: вибір молодого покоління України” є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає ГО Фундація “Відкрите суспільство”. Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Про Захід