Ужгородські рятувальники провели у ЗОШ №12 День цивільного захисту

Опубліковано:

27 квітня рятувальники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення провели для учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 м. Ужгорода День цивільного захисту.

Дітлахам розповіли про можливості спеціального аварійно-рятувального автомобіля Styer та про обладнання, яке знаходиться на озброєнні  Служби порятунку. Розповіли про основні види надзвичайних подій, котрі довелося їм ліквідовувати під час бойових чергувань. Також продемонстрували гідравлічні ножиці, котрими фахівці ДСНС розрізають понівечені деталі автомобілів, аби надати допомогу громадянам, які потрапили в ДТП; пневмоподушку, котра  здатна легко підняти автомобіль вагою до 20 тонн та багато інших цікавих речей.

Також школярі змогли дізнатись про роботу піротехнічної групи, фахівці якої майже щодня виїжджають на вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, що залишились після минулих війн. Піротехніки розповіли про види боєприпасів, які боєприпаси найчастіше знаходять на території Закарпаття та що може статись у разі недотримання правил безпечної поведінки  під час їх виявлення.

Далі до освітньої місії приєднались і працівники групи радіаційно-хімічного захисту. Діти дізнались про те, як треба діяти під час розбиття ртутного термометра та приміряли на себе костюми хімічного та бактеріологічного захисту, що використовують рятувальники.

Загалом необхідний багаж знань з питань безпеки життєдіяльності отримали близько 100 дітлахів.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

 

 

Про Захід