“Карпатську рудну компанію пов’язують із Захарченком ті, хто насправді із ним зближений”, – Володимир Гожик

Опубліковано:

Володимир Гожик, директор “Карпатської рудної компанії”, яку нещодавно придбав інвестор “Avellana Gold”, прокоментував ситуацію з інформаційними атаками довкола Мужіївського родовища. Йдеться, зокрема, про звинувачення у зв'язках із колишнім міністром внутрішніх справ України Віталієм Захарченком.

Як зазначає підприємець, звинувачення – абсурдні та безпідставні. Жодних контактів із екс-міністром Януковича ні він, ні компанія не мають, а інформаційні дискредитації чинять ті, хто хоче привласнити Мужіївське родовище поліметалів.

“Проти нас ведуть брудну інформаційну кампанію, у ЗМІ поширюються неперевірені чутки та замовні матеріали. Я відповідально заявляю, що жодних особистих чи комерційних зв'язків із людьми Януковича ми з компанією не маємо. А відповідні атаки у медіа чинять, власне, ті, хто з ними безпосередньо пов'язаний”, – підкреслює Володимир Гожик.

Нагадаємо, торік про намір видобувати золото на Закарпатті заявила американська компанія “Avellana Gold”, яка придбала 2 підприємства, що мають спецдозволи на видобуток поліметалевих руд у Берегівському рудному полі: “Карпатську рудну компанію” і “Західну геологорозвідувальну компанію”. Власний проект із розвитку Мужіївського родовища інвестор Брайян Севідж позиціонує як новий технологічний проект, що не має аналогів упродовж останніх 20 років. Передбачається, що це виробництво повинне забезпечити роботою близько 500 людей на перспективу до 30-40 років.

Про Захід