Представництво ЄС проводить в Мукачеві інформаційну кампанію “Будуймо Європу в Україні”

Опубліковано:

Представництво Європейського Союзу в Україні сьогодні організовує в Мукачеві ряд в рамках інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні”. Зранку вже відбулася зустріч прес-аташе Представництва ЄС Давіда Стуліка з міським головою Мукачева Андрієм Балогою. Давід Стулік зазначив, що ЄС прагне до відкритого діалогу і метою їх кампанії є прагнення донести до чим більшого кола громадськості інформацію про переваги інституцій Європи та їх стандартів. Найбільш активно кампанію проводять на Сході України, де менше прихильників євроінтеграційних процесів. На Заході країни громадяни мають більше можливостей для відвідування країн ЄС і більш обізнані з стандартами життя європейців, – зазначає Давід Стулік.

Також він поінформував про фінансові інструменти, які пропонуватиме Представництво ЄС для міст – це  участь в програмах підтримки енергонезалежності, в тому числі для ОСББ та інші програми.

В свою чергу міський голова Андрій Балога поділився проектами європейських стандартів, що вже втілюються в Мукачеві. В місті органи влади та бюджетні установи перейшли на електронний документообіг. Цим самим влада домоглася прозорості та оперативності у роботі з документами. Також система в автоматичному режимі дозволяє контролювати якість і хід виконання рішень. Ще один важливий проект – електронна картка пацієнта. Це універсальний ключ доступу до інформації про пацієнта на всій території міста та за його межами. До електронної медкарти буде вноситися вся інформація про діагноз і лікування пацієнта. Проект вже на стадії реалізації.  

“На відміну від інших міст України ми не почули про проблеми, а про ті масштабні проекти європейського взірця, які реалізують в місті. І така тенденція звісно радує. Так і повинно бути, і це приклад для інших. Треба зосереджуватися над конкретною роботою, і це додає динаміку розвитку”, – зазначає Давід Стулік.

Опісля в приміщенні сесійної зали  відбулася публічна дискусія для молоді, активістів та представників ЄС. Участь в заході взяв Давід Стулік, прес-аташе Представництва ЄС. Основними темами дискусії стали ключові напрямки поточних відносин між Україною та ЄС; інформаційні ресурси Представництва ЄС; молодіжні, освітні та культурні можливості для міста та області.

Інформаційна кампанія “Будуймо Європу в Україні” – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Сьогодні з 15.00 Представництво ЄС в Україні проведе вуличну фотовиставку з вікториною “Впізнай миттєвості твоєї Європи” на території Мукачівського замку “Паланок”.

 

Мукачівська міськрада

Про Захід