Спеціальні ціни на легендарні автомобілі Corolla від Тoyota

Опубліковано:

Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор” пропонує спеціальну ціну на легендарний седан Toyota Corolla. Про це повідомив Василь Пилипчинець, виконавчий директор ТОВ “Карат Мотор”, який має вже 10 річний досвід з продажу автомобілів. За його словами, покупець акційних машин отримає вигоду до 85 000 грн  й подарунки від компанії.

Нагадаємо, що Toyota Corolla випускають вже 50 років, це авто утримує позиції серед бестселерів протягом вже 11 поколінь, продано більше 43 мільйонів автомобілів. Сьогодні в світі одна нова Toyota Corolla продається кожні 40 секунд. Toyota Corolla виробляють в 15 країнах і продають в 150 державах на всіх континентах. Toyota Corolla двічі потрапила в Книгу рекордів Гіннеса, як найбільш продавана модель в світі. Toyota Corolla – Володар титулу “Автомобіль 2017 року” в номінації компактні та середні класи.

Новий седан Toyota Corolla представлено у прогресивнішому дизайні. Було проведено рестайлінг автомобіля, щоб ще більше підкреслити елегантний екстер'єр, який включає тонку верхню радіаторну решітку, нові світлодіодні фари*, змінений передній бампер із великою нижньою решіткою, а також хромовану накладку, що з'єднує блоки задніх світлодіодних фар** та додатково підкреслює ширину авто.

Станом на 26 квітня 2017 р. Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор” пропонує спеціальну ціну на Toyota Corolla з двигуном 1.6 – 475 000 грн. та  подарунок!

Також, в честь 50-річчя випуску Corolla надається кредит на спеціальних умовах від ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК” і “АХА Страхування”.

Дізнайтеся більше про переваги автомобілів Toyota та ціни на різні комплектації за телефонами:

+38 (095) 926-30-00

+38 (067) 312-17-36

Наша адреса:

м. Ужгород, вул. Собранецька, 124

www.toyota.uz.ua

Про Захід