Великоберезнянські рятувальники вчили безпеці життєдіяльності школярів

Опубліковано:

26 квітня співробітники Великоберезнянського районного сектора та Вишківського гірського пошуково-рятувального відділення Управління ДСНС України у Закарпатській області провели чергове відпрацювання житлового сектора с.Забрідь.

Після традиційної наради в сільській раді, працівники ДСНС здійснили подворовий обхід. Спілкуючись із селянами, рятувальники нагадали мешканцям основні правила безпеки теплої пори року. Увага акцентувалася на проблемах спалювання сухостою та дотримання пожежної безпеки під час відпочинку на природі.

Далі профілактичні заходи продовжилися в Забрідській ЗОШ І-ІІст. Рятувальники обговорили з учням 1-9 класів правила пожежної безпеки та розповіли до яких непередбачуваних та трагічних наслідків може призвести пожежа. Приміром, несправність електропобутових приладів чи, перенавантаження електромережі може закінчитися знищеним майном та людськими жертвами.

Також увага присутніх зверталась на правильному алгоритмі дій на випадок виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів. У заході взяли участь 30 школярів. А рятувальники ГПРВ с. Вишка у формі запитання-відповідь ознайомили школярів з правилами поведінки в лісі, надання першої невідкладної допомоги при укусах змій, кліщів та небезпека при  зустрічі з  тваринами хворими на сказ. Особлива увага присутніх акцентувалася на необхідності повідомляти рятувальні служби про подорожі в Карпати.

Після теоретичної частини на учнів чекав показ пожежно-рятувального автомобіля та спорядження вогнеборців. Звісно ж, це викликало в школярів неабияке захопення та інтерес. Після ознайомлення із обмундируванням та обладнанням бійців ДСНС, діти мали змогу подивитись на рятувальників у дії. Професіонали Служби порятунку продемонстрували дітям гасіння умовної пожежі з подачею води стоволом “А”.

Для кращого засвоєння інформації рятувальники роздали присутнім листівки профілактичного змісту, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Про Захід