Торговцям “важких” наркотиків оголосили підозру

Опубліковано:

На території Ужгородського району за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, затримано групу з чотирьох зловмисників, які оптом продавали наркотики.

Розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного придбання та збуту наркотичних засобів, у особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 307 КК України).

Попередньо встановлено, що наркодилери також збували наркотики клієнтам з центральних і східних регіонів України.

Чотирьох наркоторгівців затримано в порядку ст. 208 КПК України під час реалізації чергової партії наркотиків – півкілограма екстракційного опію. Зокрема вказану партію наркотичної речовини “опійної групи” погодились придбати мешканці Дніпропетровської області за 7 тис євро.

Відповідно до висновку експерта Закарпатського НДЕКЦ МВС України в Закарпатській області, надана на дослідження вилучена речовина масою майже 500 грам є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – концентратом з макової соломи (екстракційним опієм).

Наразі всім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 КК України та до Ужгородського міськрайонного суду скеровано клопотання про обрання їм міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Про Захід