Завтра в Ужгороді поговорять про ЗНО

Опубліковано:

 У середу, 2 липня, о 13.00 в Ужгороді відбудеться прес-конференція на тему: “ЗНО у Закарпатській області: підсумки громадського спостереження”.

Під час засідання спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, які стежили за організацією та проведенням ЗНО на Закарпатті, розкажуть про особливості оцінювання у 2014 році, порівняють рівень організації тестування у Закарпатській області, а також зупиняться на основних моментах, що стосуються початку вступної кампанії до ВНЗ.

Нагадаємо, мережа ОПОРА спостерігала за проведенням ЗНО з п'яти предметів:українська мова та література (дві сесії), іноземні мови, математика, історія України та біологія. Громадське спостереження охоплює усі 9 регіональних центрів оцінювання якості освіти та відбувається у 15 регіонах України.

Громадське спостереження за ЗНО відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI LegacyAlliance).

Детальніше: Святослав Бабіля, координатор кампанії громадського спостереження за ЗНО у Закарпатській області, 050 100 24 69.

Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою: м. Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 13.00

Про Захід