Пауерліфтер з Мукачева став призером Чемпіонату світу

Опубліковано:

Протягом тижня у місті Кіллін (США, Техас) проходив чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп, в якому взяли участь 15 українських спортсменів, 14 з яких вибороли медалі різного ґатунку. Вперше за 2 роки у змаганнях такого високого рангу виступив представник закарпатської школи пауерліфтингу, 20-річний вихованець Мукачівської СОК ДЮСШ Василь Діус (тренер Микола Красилинець).

Мукачівський атлет змагався серед юніорів, не старших за 23 роки, у ваговій категорії до 120 кг і з результатом 170 кг посів третє місце, принісши вагомі очки у скарбницю команди України. Чемпіоном у цій категорії став також українець Дмитро Вовк з Києва, а другу сходинку п'єдесталу пошани  посів представник США Джеррі Робертсон. Виступаючи всього третиною складу, юніорська збірна України посіла третє місце у командному заліку.

Шкода лише, що у чемпіонаті не зміг взяти участь студент УжНУ Іван Телегій, котрий мав реальний шанс здобути медаль серед чоловіків, але йому двічі, як і значній частині української команди, відмовили у наданні американської візи.

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу

Про Захід