Громадянин Румунії намагався приховати від митного контролю 800 пачок сигарет

Опубліковано:

Сьогодні вночі, 24 квітня 2017 року, громадянин Румунії прямував до Республіки Польщі через пункт пропуску “Краковець” смугою руху “червоний коридор” автомобілем “FIAT STILO”. Під час візуального огляду транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, прихованих від митного контролю. Авто скерували у відведене місце для огляду транспортних засобів. Там під час спільного митно-прикордонного контролю у конструктивних порожнинах транспортного засобу та в порожнині запасного колеса було виявлено сигарети. Загалом 800 пачок з акцизними марками України “LM” та “Marlboro”.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Про Захід