Події

Громадянин Румунії намагався приховати від митного контролю 800 пачок сигарет

Сьогодні вночі, 24 квітня 2017 року, громадянин Румунії прямував до Республіки Польщі через пункт пропуску “Краковець” смугою руху “червоний коридор” автомобілем “FIAT STILO”. Під час візуального огляду транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, прихованих від митного контролю. Авто скерували у відведене місце для огляду транспортних засобів. Там під час спільного митно-прикордонного контролю у конструктивних порожнинах транспортного засобу та в порожнині запасного колеса було виявлено сигарети. Загалом 800 пачок з акцизними марками України “LM” та “Marlboro”.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

64 + = 72