У центрі міста відбувся “Унгвар спорт фест”

Опубліковано:

Юні ужгородські спортсмени, які займають фехтуванням, легкою атлетикою, дзюдо, пауерліфтингом, художньою гімнастикою тощо, представили свої показові виступи сьогодні, 23 квітня, на площі Театральній. Тут відбувся “Унгвар спорт фест”, який проходив у рамках цьогорічного “Сакура Фесту”. Захід організувало управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради. З привітальним словом до учасників спортивного фестивалю звернувся заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак. 

У рамках масштабного спортивного дійства всі охочі мали можливість взяти участь у легкоатлетичному “Пробігу здоров'я”, який стартував із площі Театральної, тут же учасники і фінішували, пробігши дистанцію у 2,5 кілометри за маршрутом: пішохідний міст, транспортний міст Масарика, набережні Київську та Незалежності. Продемонстрували свої фізичні можливості й ужгородські паурліфтери, відбулася масштабна легкоатлетична естафета серед школярів Ужгорода. Завершив спортивне свято майстер-клас “Зумба фітнес” від студії танцю та фітнесу “Сказка”. 
 
Кожен із учасників, що зареєструвався, отримав пам'ятні значки фестивалю, а Федерації з різних видів спорту, які брали участь у заході, – подяки та кубки від управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради.
Про Захід