Підозрюваний у підкупі заявив, що… склав список тих, кому хоче дякувати

Опубліковано:

Володимир Білонка, представник кандидата Роберта Горвата, розказав подробиці сьогоднішнього інциденту в Ужгороді, коли був затриманий чоловік, якого запідозрили в підкупі виборців:

“Спостерігачі від нашого штабу передали інформацію, що чоловік з самого ранку сидить з якимось списками, щось звіряє. Ми прийшли до ДВК. Зуміли взяти ці списки. Там – всі вулиці, що відносяться до дільниці. Перелік прізвищ, номерів телефону. Всього – 109 прізвищ.

Туди приїхало ТБ, вони зафіксували ситуацію. Ми викликали наряд міліції, написали заяву по підозру на підкуп виборців. Я не стверджую, що дійсно був підкуп, але ситуація дивна. Сам він заявив, що в списку його викладачі, яким він вдячний за вибір і підходить потиснути руку. Це досить смішне пояснення. На даний момент його допитують у відділі міліції. Моя думка, це була схема по підкупу виборців”.

Володимир Білонка наголосив, що міліція відреагувала дуже оперативно. Ситуація зовсім не схожа на ту, що була в 2012-му році. Тому закликав громадян, які побачили порушення, повідомляти про них. Правоохоронці відреагують обов'язково.

Про Захід


Про Захід