Sakura Wine уже в розпалі (Фото)

Опубліковано:

Фестиваль рожевого вина Sakura Wine, який проходить в Ужгороді в рамках масштабного, більш ніж двотижневого “Сакура Фест”, офіційно розпочався в історико-культурному комплексі “Совине гніздо”.  
Учасників і гостей привітав міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, подякував організаторам і виноробам, виробникам іншої продукції, запросив усіх дегустувати вино і смаколики від рестораторів та виробників сиру, м'ясних виробів. Також Богдан Євстафійович порадив усім відвідати вистави, які проходять у рамках всеукраїнського камерного театрального фестивалю “Під цвітом сакури”, міжнародні змагання з танцювального спорту Uzhgorod Open, що починаються завтра та інші фестивалі в рамках “Сакура Фесту”.  
У старовинних підвалах “Совиного гнізда” розташувалися винороби не лише із Закарпаття, а й з Херсонщини, а ресторатори, виробники хенд-мейду, всіляких ласощів зустрічають гостей на території біля архітектурного комплексу. На другому поверсі Богольвару відвідувачів чекають лекції і презентації від виноробів. 
Обов'язковою умовою участі для виноробів цього разу є представлення п'янких напоїв лише у скляних пляшках. Усі охочі можуть спробувати вина, представлені на фестивалі, особливою увагою користується біле і рожеве “сакурове вино”, інформує прес-служба Ужгородської міськради.

Про Захід