Минулої доби на Закарпатті горіли 2 житлові будинки (ФОТО)

Опубліковано:

 На той момент коли на місце події прибуло три пожежні авто, вогонь захопив вже майже 300 м2 будівлі. Процес гасіння ускладнювався наявністю значної кількості горючих будівельних матеріалів.

Як повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області у вогні ніхто не постраждав.

Завдана матеріальна шкода встановлюється, адже вогонь знищив покриття та перекриття на площі 300 м2, а також пошкодив частину домашнього майна. Причину займання з'ясовують правоохоронні органи.

Цієї ж ночі подібний випадок мав місце і у с. Нижній Бистрий Хустського району. О 04:04 01 липня в оперативно-рятувальну службу Хустщини поступило повідомлення про пожежу в житловому будинку 42-річного місцевого мешканця. Для ліквідацію загорання було направлено черговий караул 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини. Як і в попередньому випадку, горіло на горищі житлового будинку.  Загальна площа пожежі складала 120 м2.

За попередніми підрахунками завдана матеріальна шкода сягнула 30 тис. гривень, адже стихія знищила горищне приміщення та покрівлю помешкання, пошкоджено також перекриття будівлі та частину домашнього майна.

Про Захід