День цивільного захисту провели у двох навчальних закладах Ужгорода

Опубліковано:

20 квітня, попри несприятливі погодні умови рятувальники Управління ДСНС України у Закарпатській області провели День цивільного захисту у двох навчальних закладах Ужгорода.

Спочатку осередком уваги стала Ужгородська загальноосвітня школа № 3. Тут  фахівці ДСНС провели для учнів 7-х класів виховну годину. Зокрема викладач навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Тетяна Рябчук пояснила дітям що таке надзвичайна ситуація та роз'яснила порядок дій на випадок її виникнення. Також вона розповіла про основні види надзвичайних ситуацій та продемонструвала дітям навчальний фільм відповідної тематики. Окрім цього до дітлахів на урок безпеки завітав ще й піротехнік, який розказав про основні види вибухонебезпечних предметів, що можуть трапитися дітлахам під час прогулянки у лісі чи в іншому місці. Для наочного прикладу школярам продемонстрували муляжі боєприпасів та розповіли до чого може призвести необережність дій  при їх виявленні.

Ну а для маленьких учнів цього навчального закладу працівники Служби порятунку “приготували” пожежний автомобіль, який вже чекав на подвір'ї. Учнів 4-х класів ознайомили із правилами пожежної безпеки, розповіли про обладнання та технічні можливості, якими володіє даний транспортний засіб. Ну і звісно ж,  для більш яскравих емоцій рятувальники дали приміряти пожежне спорядження та дозволили посидіти у кабіні пожежного “MANa”.

За аналогічним сценарієм захід відбувся й у ЗОШ № 10. Школярі дізнались про правила пожежної безпеки та під чітким керівництвом рятувальників та педагогів провели учбову евакуацію. У такий спосіб було відпрацьовано порядок дій при виникненні надзвичайної ситуації. 

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід