Цьогорічний фест «Угочанська лоза»: «Анця Кушницька», еко-містечко та виступ Степана Гіги

Опубліковано:

Сьогодні, 20-го квітня, в Ужгороді організатори фестивалю виноградарів-виноробів “Угочанська лоза” розповіли про те, що нового заплановано на цьогорічному вже 12-му фесті, який відбудеться у Виноградові 6-7 травня.

Наталія Костелеба-Веремчук, голова організаційного комітету фестивалю “Угочанська лоза”, перший заступник голови Виноградівської РДА повідомила, що 7-го травня свято почнеться з урочистостей в Виноградові, зокрема, святкової ходи центральними вулицями міста. Далі у парку Перені почнуться урочистості. Також передбачена велика концертна програма, на якій головним гостем буде Степан Гіга. З новацій – на фінальну дегустацію вина цьогоріч зможуть потрапити всі охочі, а не тільки члени журі.  

Як відзначила Валентина Горнецкі, завідувачка сектору туризму та транскордонного співробітництва Виноградівської РДА, цьогоріч вперше на фестивалі буде облаштоване еко-містечко, де можна буде скушувати чи придбати різноманітну місцеву екопродукцію.

“Минулого року вперше долучили Боржавську вузькоколійку до фесту. Оскільки виявилося багато охочих поїхати в мандрівку “Анцею Кушницкою”, то цьогоріч знову можна буде проїхатися на потязі винним маршрутом 6-го травня. Почнеться проїзд з самого ранку традиційною екскурсією Виноградовом, у селі Шаланки буде кінцева станція, де проходитиме дегустація вина у старовинних підвалах. Усю поїздку подорожуючих будуть супроводжувати місцеві творчі колективи”, – зауважила Валентина Горнецкі. 

 “Про Захід” 

Про Захід