Василь Губаль: “Проголосував за Україну”.

Опубліковано:

 Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль сьогодні вранці віддав свій голос на виборах народних депутатів України в селі, де мешкає – у Нижньому Селищі, Хустського району.

На дільницю Василь Іванович прийшов разом із родиною. У селі, де проживає більше трьох тисяч людей, голосують 2248 мешканців. З самого ранку люди активно відвідують виборчу дільницю й на пік явки на дільниці очікують, традиційно, опісля завершення служби в церкві. Зазвичай у Нижньому Селищі участь у виборах беруть близько половини тих, хто є у виборчих списках. Голова ОДА, віддавши свій голос, висловив сподівання, що мешканці села будуть активні й якнайбільше жителів Нижнього Селища прийдуть проголосувати.

Власне свій вибір Василь Губаль прокоментував так: “Проголосував за Україну”.
Загалом в області у цей день усі виборчі дільниці відкрилися як належить, наразі нема даних про проблеми і порушення, які могли б унеможливити волевиявлення закарпатців.

Як уже повідомлялося, голова Закарпатської ОДА запросив громаду й усіх причетних до виборчого процесу протидіяти порушенням виборчого законодавства, а усіх закарпатців – скористатися своїм правом й віддати свій голос відповідально і чесно.

“Я закликаю усіх, від кого залежить виборчий процес, працювати гідно і прозоро, а всіх краян дуже прошу сьогодні прийти на дільниці й віддати свій голос по совісті. Держава переживає непростий час і нині ми віддаємо свій голос не лише за певних політиків, а передовсім за Україну, її вибір, її суверенітет і її майбутнє” – наголосив Василь Губаль.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід