Ужгородців запрошують на Великодні забави

Опубліковано:

Цікаву програму для краян музей готує разом із друзями та колегами – Ужгородським коледжем культури і мистецтв.

Після урочистого відкриття свята на відвідувачів чекатимуть “Весняні гаївки” від Зразкового хору студентів та вокального ансамблю коледжу культури та мистецтв (кер. Тазінгер А.І., Швайгер Н.Л.), забави від фольклорного ансамблю “Маки” (кер. Вігула В.І.). Окрім цього всі бажаючі зможуть навчитися закарпатським народним танцям, взяти участь у великодніх народних іграх та забавах, стати учасниками обрядів традиційного закарпатського весілля.

Протягом всього свята на території музею працюватиме виставка-продаж виробів народних умільців, проводитимуться майстер-класи з писанкарства. Не доведеться нудьгувати і найменшим відвідувачам, адже всі діточки зможуть долучитись до дерев'яної гри-пазлу “Мандрівка ужгородським скансеном” та до розписування дерев'яних писанок і розмальовок на великодню тематику. До слова, дерев'яну гру на замовлення музею було виготовлено ГО “Паралельний світ” і саме цього дня вона вперше буде представлена на розсуд маленьких відвідувачів.  

Запрошуємо всіх на цікаве і колоритне свято до нашого музею! Початок о 15.00, інформує Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

 

 

 

Про Захід