В Ужгороді затримали двох росіян з інструкцією про вибухівку

Опубліковано:

Не виключено, що метою перебування росіянина і жителя Криму на Закарпатті був зовсім не туризм…

 Сьогодні близько 2-ї години ночі один із патрульних нарядів за участі працівників ППС міськвідділу та Національної гвардії, які посилено відпрацьовують обласний центр у день виборів, помітив на вулиці в центральній частині міста (поблизу готелю “Закарпаття”) двох підозрілих молодиків.

Зовні було видно, що це немісцеві, позаяк вони намагались перейти дорогу в аварійному місці, просто по проїжджій частині. До того ж, тягнули велику валізу…

Підозри правоохоронців підтвердилися, коли вони перевірили в незнайомців документи. Чоловіки виявилися “гостями” із далеких країв: один – 26-річний громадянин Росії, аж із Карелії, інший – 36-річний житель окупованого Криму, з м.Євпаторія.

У правоохоронців виникло резонне питання: що об′єднало цих людей і привело на Закарпаття?

Під час огляду речей прибульців міліціонери знайшли записник із підозрілими записами. Зокрема, там були якісь паролі та клички, а також детальні інструкції щодо застосування вибухівки, гранат типу Ф-1 та РГД-5, виготовлення психотропних речовин. А ще – як спілкуватись та “відмазатись” від співробітників міліції…

Усе це наштовхує на думку, що росіяни прибули до нас не з добрими намірами, тим паче зважаючи на вибори…

Обох непроханих гостей затримано і передано в обласне управління СБУ.

– Запевняю, що закарпатська міліція здатна навести лад у краї і захистити краян від будь-яких непроханих гостей, – наголосив начальник УМВС України в Закарпатській області полковник Сергій Шаранич.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області


Про Захід