В Ужгороді буде спортивно-реабілітаційний центр для інвалідів

Опубліковано:

В Ужгороді планують створити спортивно-реабілітаційний центр для інвалідів – про це сьогодні йшла мова на засіданні в Ужгородському прес-клубі. Центр облаштують в приміщенні старої закинутої котельні, яку міська влада найближчим часом офіційно передасть для центру.
“Подібний проект ми бачили у Кошіце, там на місці старих казарм облаштували культурний центр. Приміщення міська рада здаватиме в оренду за символічну ціну – 1 гривню”, – каже заступник міського голови Ужгорода Ярослав Шафарь.

Голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець зазначив, що вже знайшли японську фірму, яка готова зайнятися облаштування центру, але умовою цього є відшкодування 20% від усієї суми. “Ми маємо мати 1 мільйон на своєму рахунку, оскільки загальна сума – 5 мільйонів 100 тисяч гривень. Проект дуже важливий, оскільки у нашому місті інваліди не мають, де займатися спортом. Варто сказати, що фізичні вправи для цих людей – обов'язкові, вони покращують стан здоров'я”, – розповідає пан Олександр. 
Спортивно-реабілітаційний центр планують облаштувати так, щоб там були і масажні кабінети, і роздягальні, і приміщення для занять. Також проводитимуться різноманітні навчання, зустрічі та інші заходи. 

“Про Захід”

Про Захід