Медсестра мукачівської лікарні продавала онкохворим ліки, підробляючи рецептурні бланки

Опубліковано:

Слідчим Мукачівського відділу було розпочато кримінальне провадження за фактом підробки підписів на рецептах, які дають право на безоплатне отримання медикаментів онкохворим. В подальшому, в ході  досудового розслідування було встановлено, що медсестра  мукачівської лікарні, маючи доступ до медичної документації, виписувала медичні препарати на хворих без відома лікаря та підробляла підписи з печатками онколога.

Підроблені рецептурні бланки медсестра надавала соціальній аптеці, отримуючи медичні препарати, та продавала за заниженою вартістю онкохворим людям. Своїми злочиними діями 26-річна медсестра завдала збитків місцевому бюджету на суму прииблизно 37 тисяч гривень.  

По завершенню досудового розслідування матеріали кримінального провадження скеровані до суду,  обвинувальний акт стосовно медпрацівниці  у вчиненні нею підроблення документу який видається та посвідчується особою, яка має право видавати та посвідчувати такі документи, і який надає певні права вчинене повторно, використання завідомо підробленого документу та заволодіння чужим майном, шляхом обману вчинено повторно ( ч.1 ст. 358,  ч.3 ст. 358, ч. 4 ст. 358  та ч. 1 і 2 ст. 190  КК України). Подальшу долю жінки вирішуватиме суд, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

 

 

Про Захід